Menu
nul

У нинішній вік гаджетів та суцільної комп’ютеризації ні для кого не проблема поділитися своїми думками, досвідом роботи, наболілим за допомогою соціальних мереж.

А від державних посадовців навіть на законодавчому рівні вимагається на урядових (загальноукраїнських, місцевих) сайтах розміщувати всю необхідну інформацію для народу, податкоплатників.

І не тільки вузькоспецифічну, що стосується контактів і т.д. А з повсякденної діяльності, наприклад, того чи іншого відділу районної державної адміністрації.

Сайт Ямпільської районної державної адміністраціїhttp://yamp.sm.gov.ua активний тільки на головній сторінці, де щоденно повідомляється про діяльність керівництва РДА, та ще на розділі «Культура і мистецтво».

Всі інші важливі розділи сайту поповнюються інформацією вряди-годи.

Один з найважливіших, наприклад, «Освіта і наука», взагалі видає матеріали в буквальному смислі слова «від дзвінка - до дзвінка» - від першого дзвоника до випускного.

Хоча б, могли б управлінці зазирнути до блогу директора Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 «ліцей» Ірини Негрій і поширити її досвід серед навчальних закладів району.

Ірина Олександрівна намагається кожну цікавинку, яка відбулась в житті школи, закарбувати у електронному життєписі.

Спочатку вона сворила сторінку у FB, потім – блог. Ії дописи читають сотні педагогів Ямпільщини. Більше того, у блозі педагога публікуються відео-уроки вчителів, де вони діляться досвідом роботи.

Одна з останніх публікацій стосується І-шої Всеукраїнської акції «Допоможи солдату – захисти Україну», та участі учнів у допомозі підопічним Свеського психоневрологічного інтернату.

Директор не без гордості за своїх вихованців публікує свідчення високої оцінки діяльності і педагогічного колективу і учнів.

Читаючи такі матеріали ми сповнюємося гордості за роботу наших вчителів. Хоча працюють вони, здебільшого, на межі... 

Колонка редактора

Добавить комментарий