Menu
nul

Костянтин Товстуха, депутат Сумської обласної ради вручив організаторові змагань сертифікат на придбання спортивного інвентаря

У спортивній залі Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 – ліцей відбувся традиційний VІ міжрайонний турнір з волейболу.

Засновником цього видовищного спортивного свята і його головним організатором шість років поспіль виступає один з кращих вчителів фізкультури в регіоні, викладач фізичної культури Свеської школи №1 депутат Ямпільської районної ради Олег Посохов.

Бурхливими оплесками зустріли волейболісти команд з сіл Некрасове, Слоута, Шевченкового Глухівського району, «Авангард» та ДП «Свеський лісгосп» зі Свеси, і команда «Рідне місто» з Дружбівської громади звістку про те, що депутат Сумської обласної ради Костянтин Товстуха видав Свеській середній школі сертифікат на 4 500 гривень для придбання м’ячів.

Прийняв сертифікат Олег Брисович Посохов.

«Зміна нинішнім майстрам волейболу росте саме в школах!» - наголосив у своєму привітанні наш депутат.

На волейбольному майданчику за кожне очко боротьба точилася видовищна і дуже запекла. Майстерні блоки змінювалися самовідданими підбираннями.

Вболівальники несамовито підтримували кожну вдалу подачу чи удар. Зрозуміло, що свеським командам діставалися найгучніші кричалки та оплески.

Та переможців визначила майстерність!

За підсумками турніру перше місце посіло «Рідне місто» з Дружби, другими стали волейболісти «Свеського лісгоспу», на третьому гості Свеси, спортсмени з села Шевченкового Глухівського району.

 Ветеранам, асам волейболу Ямпільщини - турнір сподобався!

І от, настав період нагород!

На жаль, Ямпіль, районний центр, де волейболом можна займатися цілорічно, і де працюють районні функціонери зі спорту команду на змагання не представив. 

Сподіваємось, що в наступному році  "турнір Посохова" поповниться ямпільчанами.

Комментарии  

0 # Нина Ивановна 17.12.2017 19:57
Молодцы организаторы и участники!!!
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать | Сообщить модератору

Добавить комментарий