Menu
nul

Петро Чоботар на Ямпільщині свою кар’єру музиканта починав у минулому столітті, в 1984 році, під началом легендарного керівника першого в районі народного хорового колективу «Барвінок», єдиного в районі й досі, Заслуженого працівника культури України Василя Кусовського.

Василь Кусовський біля Київської філармонії 1980 рік. Фото з архіву редактора.

Саме Василь Кусовський наполіг на тому, щоб Петро Чоботар вступив до Київського інституту культури. Більше того, користуючись великою повагою у колах знаменитих київських композиторів, музикантів, педагогів інституту, дав тоді молодому баяністові прекрасні рекомендації для вступу в культурний ВУЗ, під час вступу до якого, на одне місце тоді претендували 15 абітурієнтів.

Ямпільський баяніст-віртуоз пройшов чудову школу у , на жаль нині покійного, старшого наставника. І згодом сам став неперевершеним аранжувальником народних пісень, організатором прекрасних колективів.

Більше того, він здолав досягнення Василя Кусовського, і подарував Ямпільщині три народних співочих колективи!

Та ще в Євангелії від Матфея сказано, що нема пророка в своїй Вітчизні… Чи-то в районному відділі культури не хочуть помічати справжніх сподвижників своєї справи, чи в області на Ямпільщину принципово не звертають уваги, як на задвірки громадського та культурного життя регіону. Хоча високі досягнення ямпільчан у цьому плані, не дивлячись ні на які штучні перепони, вражали і продовжують вражати.

Документи на присвоєння звання Заслуженого працівника культури Петру Чоботарю районним відділом культури були подані до обласного Управління культури та туризму ще 10 років тому… І - неначе в криницю впали! У високих кабінетах кажуть загубились. Як таке можливо?

Ось офіційне звернення учасників трьох народних співочих ансамблів.

Де ще на Сумщині є культпрацівники, які б створили і плідно працювали з ТРЬОМА народними колективами!

Шановний Олександре Віталійовичу Рябуха, начальник відділу культури та туризму Ямпільської РДА, якщо вам не байдуже сучасне і майбутнє культурне життя району, зверніть, будь ласка, увагу на прохання людей, які першими захищають честь Ямпільщини, Вашу честь і честь Вашого відділу на сценах району, області, країни. Поговоріть з принципової позиції зі своїм керівництвом в області з даного питання. Пам’ятайте, що зарплатню Ви і Ваші колеги отримуєте за рахунок податків тих же співаків Ямпільських народних колективів.

Шановна Олена Петрівно Мельник, керуюча управлінням культури та туризму Сумської ОДА, Ви примусьте своїх підлеглих відшукати «загублене» подання. На юридичній мові це можна назвати службовою недбалістю, як мінімум, як максимум – злочином. А за такі вчинки хтось повинен відповідати перед законом та людьми.

Колонка редактора.

Комментарии  

-4 # Гончарова Тетяна 29.11.2017 10:16
Підписуюсь під кожним словом звернення! В свій час була учасником Воздвиженського народного хору, який на привеликий жаль більше не існує, в зв'язку з тим, що наши керівники пішли в іншій світ. А такої людини як Петро Чоботар в районі більш не існує! Хто ж як не він заслуговує таке звання! Чи в нас кругом так, як обирали жінку року!?(жінка навмисне з малої букви).
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать | Сообщить модератору

Добавить комментарий