Menu
nul

На офіційній сторінці у FB Ямпільського РЦДЮТ повідомляється, що на базі Ямпільського районного Центру дитячої та юнацької творчості відбувся щорічний районний конкурс образотворчого мистецтва «Юні художники Ямпільщини», який зібрав 35 обдарованих дітей, переможців заочного туру конкурсу.

Тематика робіт вирізнялась залежно від віку учасників. Діти молодшої вікової групи (вік учасників від семи до десяти років включно), створювали шедеври на тему «Улюблена казка». Тема малюнків юних художників середньої групи (вік учасників від одинадцяти до чотирнадцяти років) - «Ненька моя, Україна».

А старша група (вік учасників від п’ятнадцяти до вісімнадцяти років) отримала тему - «Таємничий підводний світ». За підсумками журі авторами кращих малюнків у молодшій віковій групі стали:

І місце – Тетюра Поліна (Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст. №1;),

ІІ місце зайняли Хоменко Дарина (Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст. №1) та Ткаченко Юлія (Дружбівський НВК:ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ),

ІІІ місце – Тачкова Ярослава (Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст. №1).

Грамотами за краще композиційне рішення були нагородженні: Фандікова Олеся (Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст. №1) та Павленко Дарина (Свеська ЗОШ І-ІІІ ст,№1);

за кращу техніку виконання – Казаков Назар (Свеська ЗОШ І-ІІІ ст,№1), як наймолодша учасниця, «надія конкурсу» - Дятленко Анастасія (Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст. №2).

У середній віковій групі переможцями стали:

І місце – Пирогова Анастасія (Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст. №2),

ІІ місце – Якушева Ірина (Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст. №2) та Рябуха Ангеліна (Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст. №1),

ІІІ місце – Галич Яна (Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст. №1),

Буйваленко Владислава (Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст. №1) та Кудлай Вадим (Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст. №2).

Грамотами за краще композиційне рішення були нагородженні:

Веремей Валерія (Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст. №2), Істоміна Ангеліна (Дружбівський НВК:ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ) та Яковчук Андрій (Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст. №1);

за техніку виконання - Зюзько Інга (Дружбівська філія Дружбівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ).

У старшій віковій групі І місце виборола Кокоровець Мілєна (Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст. №1),

ІІ місце – Гончарова Інна (Степненський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ),

ІІІ місце – Давидюк Юлія (Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст. №2).

За краще композиційне рішення грамотою нагороджена Ключко Руслана (Дружбівський НВК:ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ).

Велику подяку і слова вдячності  висловлено організаторами конкурсу головному спонсору – Петренко Г.М. директору Сумського благодійного фонду «Технологія» та Ямпільському селищному голові – Цибулько Н.М. за надані подарунки дітям та допомогу в проведенні конкурсу.

Відзначено також, що Пирогова Анастасія, вихованка Народної студії образотворчого мистецтва «Полісяночка» Ямпільського районного Центру дитячої та юнацької творчості (керівник Бабаєва В.Г.), нещодавно, зайняла І місце у Всеукраїнському фестивалі – конкурсі «Молодь обирає здоров’я» (м. Київ) у номінації «кращий малюнок».

 

Добавить комментарий