Menu
nul

Наголосив під час візиту до закріпленого за ним Середино-Будського району депутат Сумської обласної ради, генеральний директор ОКАП «Сумиоблагроліс» Костянтин Товстуха.

Костянтин Товстуха постійно опікується турботами мешканців прикордонної Середино-Будщини та знаходиться у тісному зв’язку з керівництвом районної ради та районної адміністрації.

Цього разу Костянтин Товстуха, разом головою районної ради Миколою Харитоненком, директором Середино-Будського агролісгоспу Олександром Парамошкіним відвідали Середино- Будський ДНЗ «Сонечко».

Директор Дитячого садка Наталя Соколік ознайомила гостей з інфраструктурою закладу, показала чудову музейну кімнату.

Обласний депутат та голова районної ради на власні очі пересвідчилися, на якому високому професійному рівні виховує і турбуються про дітей персонал садочка.

Але є й проблеми, які вимагають негайного вирішення. Зокрема, ремонт покрівлі, на котрий, у зв’язку з загальною бідою навчальних закладів- мізерним фінансуванням – не вистачає коштів.

Наталя Петрівна передала Костянтинові Товстусі список першочергового втручання.

Зі свого боку, Костянтин Олександрович запевнив, що спільними зусиллями, разом з керівництвом районної ради, РДА, керівниками підприємств району, підприємцями проблеми по благоустрою дитячого садочка будуть  вирішені.

- Дітям, як нікому в нашому суспільстві, потрібна допомога, - підкреслив Костянтин Товстуха.

Добавить комментарий