Menu
nul

До трьох величних свят – свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України та Дня Українського козацтва працівниками Ямпільських центральної районної та дитячої бібліотек для учнів 11 класу Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 проведено святковий захід квік-тайм «Козацтво, під твоїм покровом – свята земля, свята основа».

У заході взяв участь Андрій Примаченко, військовий комісар Ямпільського районного комісаріату, який розповів про сучасний стан Збройних Сил України та наголосив, що захищати свою Вітчизну - це почесний обов’язок кожного юнака.

Ведучі заходу Яна Підлісна та Галина Залеська презентували історію виникнення одного зі знаменних християнських свят - свята Покрови Пресвятої Богородиці та розповіли якою була роль Пресвятої Богородиці в козацькому світогляді.

Конкурсна частина змусила юнаків добряче попрацювати і довести, що вони – достойні нащадки запорізьких козаків. Тут були і козацькі перегони з побрехеньками, і танцювання гопака, і конкурси на спритність і витривалість, а за підсумками перемогла, як завжди у козаків – дружба.

Присутні із зацікавленістю розглядали інформаційну викладку літератури «Козацька доля - шабля та воля», яку підготували працівники бібліотеки.

Добавить комментарий