Menu
nul

Сьогодні, 9 жовтня поштарі відзначають своє професійне свято.

У актовому залі «Центру обслуговування споживачів №5 в м. Конотоп» ( так тепер називається колишнє Ямпільське районне поштове відділення) відбулися урочистості, на честь професійного свята працівників пошти.

З нагоди цієї події, депутат Дружбівської міської громади, голова Ямпільського районного осередку опозиційного блоку Сергій Товстуха, від імені депутата Сумської обласної ради Костянтина Товстухи вручив Почесну грамоту начальникові ЦОС №5 в м. Конотоп Любові Мотіній, та подарунки всім присутнім поштарям.

У своєму привітанні Костянтин Олександрович наголосив на неоціненному внескові ямпільських поштарів у збереження галузі, і відзначив, що їх самовіддана праця з населенням знаходить палкі відгуки в місті, селищі селах району.

Голова Ямпільської районної ради Ольга Губар від щирого серця привітала працівників пошти зі святом, та кращим з кращих врущила грошові премії.

Начальник центру, Любов Мотіна, з гордістю розповіла про те, що Ямпільський ЦОС у галузі, за підсумками роботи, посідає третє місце в області, а Антонівське відділення пошти – перше місце! Ямпільським поштарям є чим гордитися, та вони не зупиняються на досягнутому і роблять все для того, щоб зберегти поштове обслуговування в районі, довести його до ще вищого рівня.

Добавить комментарий