Menu
nul

Учора відбулась нарада депутата Сумської обласної ради, генерального директора  ОКАП «Сумиоблагроліс» Костянтина Товстухи з керівництвом Свеської селищної ради з приводу продовження ремонту надважливої ділянки дороги Свеса – Орлівка – Ямпіль.

Селищний голова Юрій Філонов, заступник голови Микола Анікушин розповіли про труднощі, з якими стикаються в ході ремонту дороги, про вдячність небайдужим людям, керівникам підприємств, підприємцям, котрі знаходять час і засоби, щоб допомогти у вкрай важливій справі. Вже відремонтовано перші сотні метрів шляху по Свесі. та попереду ще багато роботи, а коштів, як завжди обмаль.

Костянтин Товстуха один з тих хто не на словах, а на ділі рухає вперед будівництво багатостраждальної свеської дороги. Знаходить спонсорів для придбання палива для дорожньої техніки, домагається у високопосадовців виконання обіцянок.

Нещодавно, наприклад, було домовлено, що шляховики почнуть освоювати мільйон гривень, який ще тільки «на підході» до їх рахунків. І техніка вже працює на шляху від Ямполя до Орлівки.

Згодом, з рахунку так званих «митних коштів» на ремонт дороги Свеса-Орлівка-Ямпіль надійде ще 3 мільйона гривень.

На жаль, є приклади того, як окремі депутати Ямпільської районної ради, замість конкретної роботи ставлять «палки в колеса» дорожніх ремонтників.

Майстер шляховиків Михайло Панченко, наприклад, зупинив роботу своїх підлеглих через те, що одному з «дуже гарячих» депутатів райради привиділось, що робітники кладуть асфальт в спекотну осінню днину... у калюжі. Депутатові так і не змогли пояснити, що суміш за новою технологією поливають спеціальною ємульсією, після чого залишаються на асфальті «сльози». Така технологія дозволяє асфальтові витримувати значно більші навантаження.

Костянтин Товстуха подякував керівникам Свеської селищної ради за належну увагу до надважливої справи не тільки селища, всього району. І пообіцяв й надалі надавати всю необхідну допомогу.

Добавить комментарий