Menu
nul

При подачі заяви на державну реєстрацію шлюбу наречені узгоджують час і день майбутньої реєстрації шлюбу, яка зазвичай, може відбуватися після спливу одного місяця від дня подання особами заяви про реєстрацію шлюбу.

Якщо громадяни, які бажають укласти шлюб, не можуть з’явитися з поважних причин до органу реєстрації актів цивільного стану у призначений для реєстрації шлюбу день, то день реєстрації шлюбу за їх письмовою заявою переноситься згідно з їхнім бажанням на інший день.

Шлюб реєструється у приміщенні органу державної реєстрації актів цивільного стану. За заявою наречених реєстрація шлюбу проводиться в урочистій обстановці. Одночасно слід зазначити, що присутність нареченого та нареченої в момент реєстрації їхнього шлюбу є обов’язковою.

За нинішній рік відділами державної реєстрації актів цивільного стану Сумської області зареєстровано близько 3,5 тисячі шлюбів. При цьому, в м. Суми діє проект щодо скороченої процедури реєстрації шлюбу за обраним заявником місцем - «Шлюб за добу».

Надавачем даної послуги є– Комунальний заклад Сумської обласної ради – Сумський обласний науково-методичний центр культури і мистецтв (вул. Петропавлівська, буд. 49, м. Суми, контактний телефон (0542) 66 19 42).

За нинішній рік близько 200 пар реалізували свою мрію про незабутнє весілля в рамках проекту «Шлюб за добу».

 Кохайтесь, а про документи подбає Міністерство юстиції України.

Комментарии  

+2 # Володимир Чалков 02.09.2017 02:04
Дякую за телефон "Шлюб за добу" мені як керівнику "Громадськоі організаціі Інвалідів Хутір-Михайлівська", при клопотанні про людей які звертались за допомогою часто вислухував дорікання - що вони тебе родичі,що ти за них турбуєшься. А тепер я юридична особа і хамство з боку чиновників не потерплю, сам в родинних стосунках не значусь, а раз одинока людина уже соціальна не захищена.Потім взяти дитину на опікунство при відсутності роботи,теж першу чергу йдуть на зустріч повним сім'ям і виникають фіктивни шлюби.А вот послуга з Сум може понадобитись в будь якої життєвоі обставини. Ще раз спасибо!
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать | Сообщить модератору

Добавить комментарий