Menu
nul

Три роки поспіль депутат Сумської обласної ради Костянтин Товстуха приходить на свято Дня Знань до школярів з теплими словами привітання і подарунками для найменших школяриків, першочків!

Цьогоріч подарунки отримали всі першокласники Ямпільського району. А до Середино-Будців Костянтин Олександрович завітав особисто.

Педагогічний колектив, учні загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів №2, гості урочистостей зустріли виступи та напуття почесних гостей, генерального директора ОКАП «Сумиоблагроліс», депутата обласної ради Костянтина Товстухи, голови Середино-Будської районної державної адміністрації Ірини Заплаткінної, начальника відділу освіти Середино-Будської РДА Тетяни Мишкіної, директора державного лісгоспу Олександра Плужникова, директора Центру дитячої та юнацької творчості Любові Харитоненко оплесками.

Директор школи, Володимир Махоня побажав учням успішного старту і не менш успішного фінішу в навчанні, і подякував депутатові, керівництву району, батькам, всім не байдужим до долі школи людям, за поміч у вирішенні її проблем.

Середино-Будська загально-освітня школа І-ІІІ ступенів №1 славиться в місті як навчальний заклад, що дає дітям міцні знання.

Олександр Коваленко, директор школи, привітав учнів з новим навчальним роком, побажав їм творчого неспокою та успіхів в навчанні.

Костянтин Товстуха закликав учнів рівнятися на досягнення батьків, на прапор України і бути справжніми маленькими патріотами своєї Батьківщини.

Голова Середино-Будської районної ради Микола Харитоненко низько вклонився вчителям за їх звитяжну працю, кращим з кращих вручив почесні грамоти. А учням побажав високих оцінок у новому навчальному році.

Перший дзвоник закликав учнів обох шкіл до класів, що пахнуть свіжою фарбою та новими підручниками!

Добавить комментарий