Menu
nul

«Передаю Вам щирі вітання з нагоди Дня села від депутата Сумської обласної ради, генерального директора ОКАП «Сумиоблагроліс» Костянтина Товстухи!

Він також просив привітати всіх вас з престольним святом – Пречистою, Днем Успіння Пресвятої Богородиці! Він наказував низько вклонитися громадянам Уска за самовіддану працю на рідній землі, за терпіння у цей складний час у всіх відношеннях, за те, що ви не втрачаєте надії на краще майбутнє і попри всі негаразди робите все для того, щоб наблизити час загального достатку і миру!

Усок – чи не найстаріше село на Ямпільщині! Навіть Шостка годиться йому у дочки!

Усок – гордість не тільки Ямпільщини – всієї України!

За радянських часів сільський колгосп «Рассвет» першим в районі був удостоєний найвищого тогочасного ордена Леніна. Імена колгоспних орденоносців голови колгоспу Остапенка, доярки Мохненко, комбайнера Остапенка, генерала Ігнатенка та багатьох інших гриміли на всю країну і назавжди вписані в історію України!

Зараз агрофірма «Світанок», яку очолює Марія Будлянська, стала гідним послідовником трудових традицій орденоносного «Рассвета».

«Світанок» дає роботу усківцям, фірма працює на розквіт Уска, додає до бюджету сільської ради десятки тисяч гривень, допомагає матеріально соціально-культурним закладам села.

Дії вашого сільського голови, Валентини Сенченко, заслуговують на шану і загальне схвалення. Нема сумніву у тому, що під її проводом ваша громада у найближчий час досягне всіх намічених рубежів і стане кращою в регіоні.»

Сергій Олександрович від імені депутата Сумської обласної ради Костянтина Товстухи вручив Подяки та подарунки сільському голові Валентині Яківні Сенченко, директорові агрофірми «Світанок» Марії Яіківні Будлянській.

Сільський голова Валентина Сенченко, від імені всієї громади висловила щирі слова подяки народному обранцеві Костянтинові Товстусі за всебічну допомогу у організації свята, підтримку моральну і матеріальну культурно-освітніх, соціальних закладів села.

Валентина Яківна відзначила також грамотами та грошовими преміями учасників художньої самодіяльності, майстрів на всі руки, людей, котрі роблять Усок з кожним днем все привітнішим.

Почесні грамоти та подарунки кращим з кращих мешканців Уска вручила голова Ямпільської районної ради Ольга Губар, і наголосила, що доти, поки піклуватимуться про Батьківщину такі люди, як усківці, доти житиме і розцвітатиме Україна!

 

Добавить комментарий