Menu
nul

На сільському майдані, біля Будинку культури, Орлівка на День села розквітла вишиванками, наповнилася святковим настроєм.

Одне з найбільших сіл Ямпільщини - славне трудовими досягненнями, звитягами в борні. Орлівка виховала Героя соціалістичної праці, десятки колгоспних, бойових орденоносців, офіцерів, генералів, сотні улюблених в працю людей.

Виступаючи перед земляками, односельчанами, депутат Сумської обласної ради Костянтин Товстуха наголосив, що Орлівка приречена на славу! Тут і нині підтримують споконвічні традиції працювати з повною віддачею, робити все для того, щоб рідне село з кожним днем ставало кращим. І починають з власного обійстя.

Не дарма саме в Орлівці, підкреслив Костянтин Олександрович, у важкі часи, завдячуючи умілим діям Тетяни Сенченко, почала діяти агрофірма «Орлівська», яка сьогодні є флагманом сльськогоподарського виробництва на Ямпільщині, і завдячуючи якій люди мають роботу, а село вагомий додаток до бюджету.

Костянтин Товстуха вручив Почесні грамоти і подарунки сільському голові Володимирові Гончарову, директорові агрофірми «Орлівська» Тетяні Сенченко, вчителеві Миколі Поваляшку, директорові сільського Будинку культури Сергійові Ступаку.

Сільський голова Володимир Гончаров низько вклонився орлівчанам за їх звитяжну працю на рідній землі, дбайливе ставлення до свого села.

Нагадав односельцям, що сьогоднішім сонячним святковим вечором і завтрашнім мирним днем вони зобов’язані землякам, що полягли у боях другої світової війни. І тим воїнам, котрі нині на сході України стримують напади агресора.

Володимир Гончаров привітав присутнього на святі ветерана другої світової війни Федора Івановича Стеценка, а школярі вручили воїнові букет квітів.

Квіти понесли орлівчани і до пам’ятника загиблого в боях за Україну в зоні АТО В’ячеслава Зоболотнього.

Орлівчан зі святом привітала і вручила почесні грамоти та подарунки голова  районної ради Ольга Губар.

Святковий концерт, пісні, танці тримали в приємній напрузі велику громаду до пізньої ночі. Все це дійство по-справжньому заслуговувало на те, щоб його побачило якнайбільше людей!

 

Добавить комментарий