Menu
nul

Днями Паліївка, одне з наймальовнічиших сіл України, відзначала День села. Паліївчанам щире привітання з нагоди свята передав депутат Сумської обласної ради Костянтин Товстуха.

Він відзначив, що попри всі негаразди паліївчани знаходять сили не тільки виживати, а й відбудовувати село, робити його з кожним днем кращим. Костянтин Олександрович вручив Почесні грамоти сільському голові Олександрові Тимошику, місцевій починальниці всіх добрих справ Наталі Леонтенко, майстрові на всі руки Олександрові Ковтуну, завідуючій клубом Ользі Тесленко. Депутат нагородив також грошовою премією знаний у творчому світі співочий колектив села «Паліївчанка».

Сільський голова Олександр Тимошик, в свою чергу, подякував Костянтинові Товстусі за неоціненну допомогу в організації Дня села, за постійнійну увагу до проблем медичного обслуговування паліївчан і від імені громади вручив депутатові відзнаку села – Грамоту.

Не залишились селяни і без доброго напуття влади. Щоправда не Ямпільського району, а сусіднього, Шосткинського.

Голова Шосткинської РДА Віктор Ждаміров привіз у подарунок паліївцям не тільки 50 залпів салюту, а й добру звістку, що Шостккинський район, як хороший і трохи багатший сусід, виділяє 18 мільйонів гривень на ремонт дороги. І скоро паліївці матимуть змогу «боком котитись» за всіма потребами до Шостки.

Пісні лунали над селом, над озерами й ланами, славлячи Паліївку на довгі літа.

Добавить комментарий