Menu
nul

У чому полягає головне завдання делегованого від виборців депутата у обласний парламент? На це запитання Костянтин Товстуха, розмовляючи нещодавно з людьми в Антонівці, відповів коротко:

«По можливості - говорити їм завжди правду. Якщо пообіцяв – зроби. І за будь яких обставин відстоюй інтереси людини, села, міста, селища.»

Костянтин Олександрович у своїй діяльності дотримується саме такого принципу. Для нього в депутатській роботі немає дрібниць.

Пообіцяв, наприклад, свесянам, що допоможе у, здавалося б дрібному питанні, виділенні коштів на фарбу для приведення в належний стан у селищі дитячих майданчиків, зон відпочинку у скверах – зробив.

Дрібниця? З таких непереборних дрібниць складається повсякденне життя місцевих рад, людей. У Орлівці, наприклад, зовнішній вигляд сільського Будинку культури змогли довести до пристойного стану, пофарбували також при допомозі депутата.

Дня не проходить без того, щоб до Костянтина Товстухи не зверталися керівники навчально-виховних, культурно-освітніх закладів з проханнями допомогти у придбанні палива, спортивного, звукозабезпечуючого інвентаря, тієї ж фарби.Випадків, коли б депутат не звернув уваги на запитти ще не було.

Та головна і найважча турбота депутата – лобіювати виконання вже затверджених владою проектів будівництва, ремонтів, переконувати можновладців у необхідності вчасного і повного фінансування цих проектів.

З загального фонду фінансування, наприклад, на ремонт дороги по бульвару Ювілейний, що в Ямполі, було виділено 659 тисяч гривень. З якихось причин, до останнього, кошти на рахунок селищної ради не надходили. Вже й найупертіші оптимісти почали сумніватися у реалізації цього проекту.

Костянтин Товстуха неодноразово особисто розмовляв з керівництвом ОДА саме на цю тему. Сьогодні з Ямпільської селищної ради повідомляють: нарешті перші 300 тисяч гривень на ремонт дороги прийшли на рахунок.

Саме з такими потугами і тільки за безпосередньої участі депутата виділялися кошти на ремонт дороги Княжичі-Микитівка, майже 250 тисяч гривень на ремонт дороги в Дружбі, 182 тисячі гривень на будівництво водогону у Воздвиженському.

З фонду проекту регіонального розвиту «Модернізація вуличного освітлення Ямпільського району» Костянтин Товстуха добився, щоб для маленького мальовничого села Білиця цього року виділили 200 з лишком тисяч гривень, а для Марчихиноїбуди понад 130 тисяч.

І нема сумніву що ці кошти громади отримають і села будуть з сучасним вуличним освітленням. Така робота депутата і є реальним представництвом інтересів кожного виборця.

Добавить комментарий