Menu
nul

У Ямполі, прикордонному районному центрі, де комфортно функціонують всі гілки районної влади - ось уже кілька тижнів не функціонує кабельне телебачення. Що це значить?

А це значить, що ямпільчани не мають доступу до державних джерел інформації. Ямпільчани не в змозі за останній час подивитися жоден український телеканал!

Якісне кабельне телебачення за останній час привчило мешканців прикордонного райцентру Сумщини відмовитися від супутникових «тарілок», антен всілякого гатунку, як на багатоповерхівках, так і у приватному секторі.

Люди вже не дивляться у голубе око російського ТВ, де брехня підпирається брехнею. Вірніше – довго не дивилися.

Кабельне ТВ у Ямполі не працює попри всякий здоровий державницький глузд.

Приватники бізнесмени судяться. З якихось причин, їм не продовжують ліцензію на надання послуг з трансляції ТВ.

А в цей час Ямпіль знову почав обростати антенами і тарілками.

Які канали вони будуть ловити, і що показувати ямпільчанам, котрих потім, коли владнаються пристрасті з «розподілом бабла», не примусиш вкладатися в «кабель»?

Соловйови з кисельовими, будьте певні, не втратять свого шансу щоб завоювати хоч маленьку аудиторію глядачів, особливо в Україні.

Ще й прибрешуть: «Расстреляли На Украине, где-то между Ямполем и Дружбой, в глухом лесу, работников кабельного телевидения! А потом распяли! Ужас! В следующей передаче смотрите об этом ужасе репортаж!»

Що поробиш, доведеться дивитися. Ретранслятори Брянщини працюють на повну потужність. 

Колонка редактора.

Добавить комментарий