Menu
nul

День села марчихино-будці традиційно відзначають напередодні жнив. Тут люди, як ніде, уміють добре працювати і гарно відпочивати.

Короваями зустрічали селяни гостей зі Свеси, Княжич, Микитівки, Ямполя. навколишніх сіл.

Сільський голова, Світлана Нещерет, звертаючись до громади, наголосила, що село - красиве і квітуче. І справжньою його окрасою є люди. Вони живуть поруч, вони скромні і працьовиті. Вони не звикли до слави, але їх щоденна праця, життя - то джерело людської мудрості і самовідданості.

Світлана Миколаївна висловила щирі слова подяки на адресу депутата Сумської обласної ради Костянтина Товстухи, який постійно опікується проблемами селян. Цьогоріч, наприклад, до дня села місцева школа отримала кошти з депутатського резерву на ремонт.

В свою чергу, передаючи щирі вітання марчихино-будцям, Костянтин Олександрович побажав їм і в подальшому наполегливості в труді на благо розвитку рідного села.

Ольга Губар, голова районної ради, нагороджуючи трударів Марчихиної-Буди грамотами і подарунками, відзначила, що це завдячуючи зусиллям громади та її очільника, Світлани Нещерет, у найбільшому селі району повноцінним життям живуть сьогодні школа, дитячий садок, поштове відділення, амбулаторія, філіал Ямпільського територіального центру соціальної допомоги населенню, шпагатна фабрика. Яке ще село в районі може похвалитися такими здобутками?

До речі, представники всіх організацій села отримали від сільради, натхненника свята, духмяні короваї!

Так, найкращий здобуток села – люди! І воно поповнюється маленькими будлянами. Мам, які подарували до свята селу немовлят, вшановували подарунками як найцінніших представників громади.

Славнозвісні марчихино-будські господині , представниці різних організацій села, приготували на свято свої кулінарні, борошняні витвори мистецтва. Вареники, пироги, млинці, булки, біляші, пампушки, рогалики, галушки – всі найкращі смаколики у перерві між художніми номерами пішли по людях на великих тарелях!

Заключним, найгучнішим аккордом свята стало не барвисте розмаїття салюту(яке, до речі, бабахнуло двічі з невеликою перервою), а дефіле місцевих красунь в українських народних костюмах. Костюми у національному стилі готували односельці під керівництвом депутатів та активістів. Журі визнало переможцем костюмованого балу сім’ю Сютіних, а вдячні глядачі довго аплодували кожному учасникові параду української моди!

До пізньої ночі у центрі Марчихиної-Буди лунали пісні і народ кружляв у танцях.

Люди прикордонного села правильно живуть сьогодні і роблять все для того, щоб нащадки згадували  їх незлим,  тихим словом.

Колонка редактора

Добавить комментарий