Menu
nul

У Воздвиженській сільській раді вже кілька років поспіль відзначати свято починають зі спортивних змагань.

І традиційно на спортивні майданчики Воздвиженскького НВК: загально-освітня школа І-ІІІ ступенів в цей день навідується з призами та подарунками депутат Сумської обласної ради Костянтин Товстуха.

Сільські спортсмени, волейболісти, тенісисти, шахісти отримали в нагороду від депутата не тільки спортивне знаряддя – а й торти для солодкого купальського столу.

Воздвиженський сільський голова Микола Козюля, директор НВК Світлана Сергійко від ім’я громади щиро подякували своєму обласному депутатові Костянтину Товстусі, Ользі Губар, голові Ямпільської районної ради за активну участь у суспільному житті села, за те, що не забувають людей і у світлі свята, і тоді, коли потрібна допомога.

А мешканці Свеси, найбільшого населеного пункту на Ямпільщині, як завжди на Івана Купала сім’ями зібралися у казковому дубовому гаю на березі джерельної річки Свеса.

Костянтин Товстуха, разом з депутатом Свеської селищної ради, директором  Палацу культури Андрієм Маліковим урочисто відкрили свято.

Андрій Маліков повідомив присутнім радісну звістку, що саме в цей день  на одній з вулиць Свеси за кошти з депутатського фонду Костянтина Товстухи встановлено ще один дитячий розважальний майданчик.

Основні організаційні питання до святкування Івана Купала в Свесі також вирішувались за допомогою депутата.

«Водяний», «мавки», пісні та танці заполонили гай та луки на березі річки до самого ранку. Віночки свесянок попливли з першими променями сонця назустріч казковій долі.

Комментарии  

-1 # Сергей 11.07.2017 09:16
Спасибо от родителей детей Вам Константин Александрович, за Ваше доброе сердце и помощь.
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать | Сообщить модератору

Добавить комментарий