Menu
nul

Сказати що у жителів одного з найбільших і одного з найвіддаленіших прикордонних сіл Ямпільщини, Марчихиної-Буди, купа проблем, значить не сказати нічого.

Зранку у кабінеті сільського голови Світлани Нещерет, де депутат Сумської обласної ради Костянтин Товстуха разом з головою Ямпільської районної ради Ольгою Губар проводив особистий прийом громадян, тривала атмосфера довіри та відвертої розмови.

Завідувач дитячого садочка ділилася здобутками, надіями і тривогами, що до подальшої долі закладу.

Настоятель сільського Іоаннівського храму сподівався на підтримку у питанні підведення електрики до церкви, яке не вирішувалось протягом року, та завдячуючи втручанню депутата, Костянтина Товстухи, роботи в цьому напрямку наближаються до завершення. Підтримав народний обранець і прагнення отця Миколая зробити навчання у недільній церковній школі постійними та забезпеченими технічним обладнанням.

Директор сільської школи подякувала депутатові за виділені з депутатського резерву кошти на ремонт класів і попросила не залишати без уваги наступаючий опалювальний сезон.

Ще одна селянка просила захисту від свавілля закупівельників молока. Внаслідок прийому громадян було вирішено питання подальшої долі 80-річної жительки села Ломльонки, яка потребує постійного нагляду…

І майже кожен, хто розмовляв з Костянтином Олександровичем, нарікав на вкрай незадовільний стан місцевих доріг. Саме з цієї причини приймальний день депутата з Марчихиної-Буди польовими дорогами, через Княжичі перемістився до Микитівки.

Справа в тім, що днями сільські ради Княжич та Микитівки завершили на своїх територіях довгоочікуваний ремонт дороги.

-Ще на початку квітня, - доповів микитівцям Костянтин Товстуха,- ми разом головою районної ради Ольгою Губар, з вашим сільським головою Оленою Ігнащенко, Сергієм Кузьменком, сільським головою Княжич, побували на прийомі у голови обласної ради Володимира Токаря, де під його керівництвом та за участі керівника "Сумиоблавтодор" депутата обласної ради Івана Романюка виробили спільну стратегію ремонту доріг. Домовилися про спів-фінансування цієї справи.

Результат такого грунтовного підходу до справи – дорога, якою можна нині запускати маршрутний автобус. А оцінка – оплески селян під час зустрічі на адресу діяльності депутата та своїх очільників.

А от голові Свеської селищної ради Юрію Філонову довелося почервоніти у відповідь на запитання микитівчан, чому до Свеси не ремонтується дорога. У свій час він проігнорував нараду у голови обласної ради, посилаючись на «обов’язковість» ремонту доріг виключно за кошт держави.

Нині – може зупинитися автобусне сполучення на Свесу. І як тоді возити микитівських дітей до селища на навчання?

 -Я бачу, марчихино-будці, княжичани, микитівці, жителі Орлівки,-сказав людям Костянтин Товстуха,-розуміють, що в нинішніх, вкрай складних умовах треба об’єднувати свої зусилля для ремонту доріг, впорядкування населених пунктів, вирішення комунальних питань.

На державну підтримку сподівань мало. П’ятдесят-на-п’ятдесят, як при ремонті дороги. Ви показали, що можете здолати будь-які перешкоди!

Добавить комментарий