Menu
nul

Депутат Сумської обласної ради Костянтин Товстуха провів особистий прийом громадян Середино-Будщини

Сьогодні, у приміщенні Середино-Будської районної ради Костянтин Олександрович Товстуха провів офіційний прийом громадян району.

Під час заходу були присутні голова Середино-Будської районної ради Микола Харитоненко та голова РДА Ірина Заплаткіна.

Особисті проблеми в житті, з якими прийшли поділитися до депутата мешканці району, стали віддзеркаленням економічної, політичної ситуації, яка склалася в країні.

Наприклад, жінка, що пропрацювала на селі фельдшером понад 40 років, користується заслуженою повагою односельців, має хворих сина та дочку,  не може знайти коштів на особисте лікування.

Сама медик, зі сльозами на очах  вона розповіла, що нинішнє становище з медичною допомогою людям - катастрофічне , а реформи, які впроваджуються в галузі, не знаходять відгуку в серцях простих людей.

Голова однієї з сільрад, який покликаний всіляко підтримувати односельців,  сам потребує допомоги, бо не має коштів на лікування тяжко-хворої доньки, у котрої  шестеро дітей! А вартість ліків та перебування близької людини на стаціонарі  зашкалює…

Інша громадянка, що записалася на прийом,  потерпіла від пожежі. Згорілий будинок треба ремонтувати, на вихованні – малолітні діти, чоловік не має постійного заробітку. Люди допомагають, але більше добрим словом і порадами, навіть завідувача вуличкому разом з потерпілою послали до депутата.

Треба відзначити, що кожен, хто прийшов з особистими, заслуговуючими на всіляку увагу проблемами на прийом до депутата  отримав не тільки моральну, а й матеріальну підтримку.

"Люди зараз потребують уваги, як ніколи. Особливо в прикордонних районах, таких, як Середино-Будський, Ямпільський, - сказав під час бесіди з головою районної ради Миколою Харитоненком та головою РДА Іриною Заплаткіною Костянтин Товстуха, - від нашої спільної роботи в цьому напрямку  залежить - чи житиме регіон завтра у спокої та злагоді..."

Слід зазначити, що районна рада та районна державна адміністрація Середино-Будщини знаходять спільну мову у вирішенні всіх складних економічних та суспільно- політичних завдань, і цьому у них можна повчитися.

Добавить комментарий