Menu
nul

Хореографічному колективові «Сувенір» - 10 років! 17 червня у глядацькій залі Ямпільського районного центру культури та дозвілля яблуку ніде було впасти. На його сцені виступав уславлений хореографічний дитячий колектив «Сувенір».

З ювілеєм, 10-ю річницею від дня створення, учасників колективу, його керівників Ілону Жаботинську, Василя Тихоновського, директора РЦДЮТ Мехті Бабаєва, весь колектив центру, привітав депутат Сумської обласної ради Костянтин Товстуха, і запевнив, що й надалі підтримуватиме тісні зв’язки з керівництвом, допомагатиме в організації гастролей юних танцюристів, забезпеченні їх необхідним інвентарем.

- «Сувенір» - окраса району, передав у своєму привітанні Костянтин Товстуха, - завдячуючи маленьким акторам слава про Ямпільщину лине далеко за її межі !

Хореографічний колектив «Сувенір» був створений у 2007 році на базі Ямпільського районного Центру дитячої та юнацької творчості. Протягом 10 років з колективом працюють віддані своїй справі педагоги: Керівник - Жаботинська Ілона Вадимівна та педагог з хореографії,  заслужений працівник освіти України Василь Костянтинович Тихоновський.

Це ті люди, які створили колектив, які вклали в нього всю душу-сказали у своєму вітальному слові голова районної ради Ольга Губар та директор РЦДЮТ Мехті Бабаєв.

Під їх керівництвом у 2013 році за високу виконавську майстерність та творчі досягнення «Сувеніру» було присвоєно звання «Зразковий дитячий колектив».

За 10 років існування хореографічного колективу « Сувенір» з дітьми працювали два акомпаніатори Гіптер Ольга Володимирівна до 2011 року і Захарченко Ірина Вікторівна, незмінний помічник і нині .

Постійна участь хореографічного колективу «Сувенір» у концертах, конкурсах, фестивалях дає поштовх творчому розвитку колективу. А перемоги в обласних, Всеукраїнських , Міжнародних конкурсах це сходинки, які підкорюють діти, щоб піднятися на вершину творчості.

Бурхливими оплесками глядачі зустрічали володарів диплому за перше місце фестивалю мистецтв «Талановиті діти України», володарів диплому за ІІ місце Міжнародного конкурсу «Планета мистецтв», лауреатів першої премії Міжнародного конкурсу «Глория м’юзик фест» , володарів ІІ міця Всеукраїнського конкурсу творчих колективів «Золота антилопа» м. Київ, який проводився Всеукраїнською федерацією танців під егідою ЮНЕСКО Старшу групу зразкового хореографічного колективу «Сувенір».

Ювілярів привітали найменші учасники святкового концерту, майбутні учні хореографічного колективу «Сувенір», вихованці школи раннього творчого розвитку «Сонечко» районного Центру дитячої та юнацької творчості під керівництвом Наталі Павлюсь.

«Сувенір» приймав щирі вітання від команди КВН «Гарні діти», яку також випестував Ямпільський РЦДЮТ!

Зі сльозами радості на очах зустрічали фінальні оплески грандіозного концерту головні винуватці ювілею керівник хореографічного колективу Ілона Жаботинська, художній керівник – заслужений працівник освіти України Василь Тихоновський, директор РЦДЮТ Мехті Бабаєв, педагоги центру, батьки юних талановитих артистів!

Завіса ювілейоно концерту закрила сцену - славна історія уславленого дитячого колективу – продовжується!

Добавить комментарий