Menu
nul

Підприємці міста, депутати Дружбівської міської ради все частіше об’єднують свої зусилля у прагненні зробити місто залізничників кращим.

Сергій Біленко, місцевий підприємець, сам бере до рук лопату і наводить лад на вулиці Центральній, далекій від центру.

- Зрозуміло, що одними лопатами вулицю проїздною не зробиш. Ясно також, що у новоствореній громаді коштів поки що на виконання всіх задумок – не вистачає, - говорить Сергій Іванович. Тому й звернулися по допомогу до нашого депутата в обласній раді Костянтина Товстухи.

Обласний депутат Костянтин Товстуха, депутати міської ради, зокрема Олексій Котляров, спільними зусиллями знайшли можливість залучити техніку для грейдування, підприємці – підвезли каміння, відгукнулись добровольці і стали до роботи.

Нині вулиця Центральна набуває більш-менш цивілізованого вигляду. Головне, що люди розуміють, сподіватися на те, що «дядя» з Києва наведе лад на твоїй вулиці – марно. І за допомогою депутатів беруть справу в свої руки.

Комментарии  

0 # Громада інвалідів 12.06.2017 04:31
Правильно самі повинні вірішувати питання. Звертаються люди виписать зареєстрованого з хати,змініти розклад руху автобуса "Чуйківка-Шостка" з ранку більш зручніше звертаються до мене.Не пойму в міськради спеціалісти на зарплатні і по статуту громади інвалідів не входить такі питання,вот і звертаєшься до депутатів прийняти політичне рішення змініти місто залізничніків на селище бо всім підприємців і населенню не буде нести такий тягар.Територіальна громада міф як "большом колхозе",а об'єднувались за рішенням Києвом на європейській лад і дороги будуть европейські.
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать | Сообщить модератору

Добавить комментарий