Menu
nul

Свеса уквітчалась до свята останнього дзвоника бузком навколо шкіл, сотнями букетів в руках школярів, та пишними бантиками на дівчатках! Зі святом останнього дзвоника учнів, педагогічні колективи обох шкіл рідного для себе селища привітав генеральний директор ОКАП «Сумиоблагроліс» депутат Сумської обласної ради Костянтин Товстуха.

Вступаючи перед випускниками, вчителями, всіма школярами «ліцею», Костянтин Олександрович сказав, що сьогодні для них звучить останній дзвоник.

- Це дзвоник прощання з безхмарним життям, у якому вам допомагали батьки та вчителі. Мені випала велика честь вчитися в цій школі і я ніколи не забуду педагогів, які прищепили мені любов не тільки до глибоких знань – а й до малої батьківщини, Свеси, і до великої – України!

Попереду вас чекають серйозні іспити. Бажаю всім для початку скласти успішно ЗНО, влаштувати старт свого дорослого життя так, як мріяли! А ще я вам бажаю, щоб у вас стало сил зробити цей світ кращим, добрішим, щоб у ньому не було місця війні!

Костянтин Товстуха вручив директорові Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 «ліцей» Ірині Негрій сертифікат з гарантією виділення коштів з депутатського фонду на придбання музичного обладнання в першочерговому порядку до початку наступного 2017-2018 навчального року.

Приймаючи хліб-сіль від випускників Свеської спеціалізованої школи №1 І-ІІІ ступенів, Костянтин Товстуха побажав їм і в подальшому бути активними в громадському житті, постійно поповнювати свій багаж знань сучасними надбаннями науки. А головне – завжди залишатись людьми! Лариса Пода, директор школи подякувала депутатові за повсякчасну матеріальну і моральну підтримку навчального закладу.

Школярі в цей день отримали по заслугах грамоти і нагороди за здобутки в навчанні. Та головним для них в цей день, все ж був  радісний і сумний, високий голос останнього дзвоника!

ПРОЩАВАЙ, ШКОЛО!!!

Добавить комментарий