Menu
nul

У семінарі взяли участь керівники, головні спеціалісти всіх дочірніх підприємств області. На захід були запрошені керуючий справами виконавчого апарату Ямпільської районної ради Валентина Яструб, депутати районної ради.

«Ямпільський агролісгосп» об’єктом проведення семінару було обрано не випадково. Ось уже кілька років поспіль підприємство є лідером по всіх показниках галузі. Відкриваючи семінар-навчання, генеральний директор ОКАП «Сумиоблагроліс» наголосив, все що робиться на дочірніх підприємствах, зокрема і в «Ямпільському агролісгоспі» - робиться в першу чергу для робітників, їх сімей.

- Останні роки, наприклад, «Ямпільський агролісгосп» працює стабільно прибутково. Понад сто робітників мають середню заробітну плату близько 6 тисяч гривень. За 2016 рік тут виконані всі основні планові виробничо-фінансові показники. Чистий прибуток склав понад 5 мільйонів гривень. До бюджетів усіх рівнів та фондів сплачено понад 6 з половиною мільйонів гривень, в тому числі до місцевих бюджетів 4 з половиною мільйона гривень.

Що особливо відзначає діяльність ямпільчан, так це думка про роботу в майбутньому. «Ямпільський агролісгосп» здійснив капітальні інвестиції в основні засоби виробництва за 2015-2016 роки та за 1 квакртал 2017 року майже в 7 мільйонів гривень.

Директор «Ямпільського агролісгоспу» Олексій Котляров розповів, що заздалегідь готуючись до заборони експорту необробленої деревини (яка настала з початку 2017 року) ще в 2015 році на підприємстві придбали і ввели в експлуатацію сушильну камеру для доведення до євростандартів пиломатеріалу та іншої продукції деревообробки, , провели модернізацію пилорамного цеху, встановили новий верстат.

У 2016 році капітально відремонтували всі цехи. З метою збільшення обсягів переробки деревини, випуску якісної конкурентно-спроможної продукції та подальшої її реалізації на експорт модернізовано виробництво. У капітально відремонтованому цеху встановлено верстати брусувальні і багатопильні європейських та вітчизняних виробників.

До речі, директори дочірніх підприємств ОКАП «Сумиоблагроліс» стали свідками урочистого відкриття цеху, з перерізанням стрічки. Саме тут планується довести обсяги переробки пиломатеріалу обрізного до 3600 кубічних метрів на рік!

-Із забороною експорту круглого лісу, - підбив підсумки навчання генеральний директор Костянтин Товстуха, - такі цехи дозволять підприємствам нашої галузі збільшити обсяги переробки, стабільно працювати, не скорочуючи чисельність робітників, зберегти робочі місця, своєчасно виплачувати всім заробітну плату. 

У галузі тільки з початку року додалось 70 нових робочих місць. Ця цифра чи не красномовніше за всі інші позитивні факти свідчить про вірність обраного шляху у своїй діяльності керівництвом «Сумиоблагроліс».

Добавить комментарий