Menu
nul

У волейболі місця розподілили команди наступним чином: перше місце у ямпільських волейболістів, друге – у спортсменів із Сумського району, третє у депутатів із Великої Писарівки.

У шашках серед жінок перемогу здобула депутат із Краснопільщини Алла Брижахіна, другою стала Олена Дяченко з Ямпільщини, третє місце у Інни Яткевич із Великописарівщини. Серед чоловіків кращим гравцем з шашок виявився депутат із Ямпільщини Григорій Романенко. Друге місце здобув Олексій Котко із Тростянечиини, а третє – Віталій Линник з Буринського району.

У грі в шахи перемогу серед жінок святкувала голова Ямпільської РДА Ірина Панченко, на другому місці - Катерина Обідець із Великої Писарівки. Третя сходинка за Галиною Костиріною з Путивльщини.

У чоловіків переміг Валерій Дієсперов із Середино-Будщини, друге місце - у Ярослава Панченка з Ромнів і третє – у Ігоря Соломки з Ямпільщини.

У футзал краще за всіх зіграли спортсмени з Конотопського району, друге місце здобули футзалісти Ямпільщини, а третє – із Недригайлова.

У загальному заліку кращими стала команда Ямпільського району, на другому місці – депутати з Конотопського району, та третьому – з Великої Писарівки.

Кращі спортсмени області представлятимуть Сумщину на 3-му етапі 6-ї Всеукраїнської спартакіади серед депутатів усіх рівнів, яка відбудеться у червні в м. Черноморськ Одеської області.

Добавить комментарий