Menu
nul

Дорогі ветерани 2-ї світової війни! Шановні земляки! Від щирого серця вітаю вас із Днем Перемоги, з Днем доблесті й героїзму, з Днем Пам’яті по зигиблих!

Свято Перемоги назавжди залишиться в історії нашого народу символом героїчного минулого, величі духу і мужності людей, які пройшли вогняними шляхами жорстокої війни.

Стійкість, патріотизм, самовідданість старшого покоління на полях битв і на трудовому фронті – справжній приклад високого героїзму для прийдешніх поколінь. Ми схиляємося у доземному поклоні перед ветеранами, які пронесли через усі лихоліття любов до Батьківщини і бажання бачити її заможною та квітучою.

Неоціненним є життєвий подвиг тих, хто підняв зі згарищ міста і села, відбудував зруйноване народне господарство, заклав підвалини незалежної України. Ці люди й сьогодні вчать нас мудрості, витримці, терпінню та оптимізму.

Наш обов’язок – бути гідними надзвичайного життєвого подвигу батьків, дідів, усіма своїми справами утверджувати мир та злагоду на рідній Сумщині, на Ямпільщині, та в усій Україні, створити всі умови для гідного життя, доглянутої старості ветеранів.

Щиро бажаю вам, дорогі ветерани, міцного здоров’я та довголіття, щоб ніколи тінь смутку не затьмарювала ваше чоло.

Велич Вашого подвигу непідвладна часові.

Доземний уклін живим і вічна пам’ять загиблим!

З Днем Перемоги, дорогі земляки!

Костянтин Товстуха,

депутат Сумської обласної ради,

генеральний директор «Сумиоблагроліс»

Добавить комментарий