Menu
nul

Минулого року 200 тисяч депутатських коштів Костянтина Товстухи, які виділяються на забезпечення його діяльності як депутата Сумської обласної ради, були виділені на матеріальну підтримку медичних, освітніх закладів району, Свеського психо-неврологічного інтернату, людей, які потребували дороговартісного лікування.

Витрати кожної копійки з цих коштів - прозорі і проходять через затвердження не тільки Ямпільської районної ради, РДА, Сумської обласної ради, а й різних фінансових та соціальних установ.

Вже до травняя цього року із запланованих до використання  200 тисяч гривень депутатських коштів «у роботу» пущено 115 тисяч 700 гривень.

Ось тільки деякі адреси, куди пішли гроші.

Кожного року виникають неабиякі проблеми з фінансуванням табору відпочинку для дітей імені Кості Яніна, який знаходиться в Свесі. Для підтримки цього проекту виділено 10 тисяч гривень.

На прохання дирекцій шкіл Ямпільської №2 та Свеської №2 «ліцею»  депутат виділив по 16 тисяч гривень на придбання сучасної медіа-апаратури.

Свеський дитячий садок «Берізка» отримав 15 тисяч гривень для того, щоб закупити малюкам білизну.

Ямпільський дитячий садок «Малятко», завдячуючи депутатським коштам, зможе нарешті придбати пральну машину за 8 тисяч гривень.

По 6 тисяч гривень виділено на потреби сільських шкіл Воздвиженського, Степного.

Отримав допомогу на ремонт приміщення у розмірі 5 тисяч Микитівський ФАП.

Продовжилось фінансування придбання дитячих майданчиків для населених пунктів району.

І, зрозуміло, виділяються кошти для лікування хворих. Їх використано біля 30 тисяч гривень.

Як бачимо, депутатські кошти ідуть виключно на фінансування робіт та поліпшення матеріально-технічної бази об’єктів соціально-культурної сфери Ямпільського району, допомогу тяжкохворим.

Комментарии  

0 # Володимир Чалков гро 08.05.2017 03:05
Діяльність громади інвалідів здійснюється без коштів,якщо людини потрібна допомога консультацією не обов'язково мати на це кошти.Звертаються часто:лікар виписав направлення на діагностику,толком нічого не пояснив і хвора людина чи здорова осталась сама по собі.Давно живемо при капіталізму,в банках -кошти,ума немає.Всеукраїнське товариство сліпих діє за членські внескі,також допомагають інвалідам,є прикладом громади інвалідів,а бізробітні теж звертаються бо в інвалідів-пенсія по інвалідності.Дуже добре,що депутат Константин Товстуха зі своє командою роблять велику справу,наснаги і хороших клієнтів!
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать | Сообщить модератору

Добавить комментарий