Menu
nul

24 березня «Сотня-плюс» опублікувала матеріал «Після таких «орендарів» на місці ставків Ямпільщини буде пустеля! Дякуючи депутатам, місцевій владі і небайдужим людям екологічної катастрофи на Протопопівці цьогоріч вдалось уникнути!».

Нагадаємо, що у ньому йшлося про злочинне ставлення орендарів місцевого ставка до природних ресурсів.

Зокрема В.М. Шутько, законний представник фізичної особи – підприємця орендаря Моши Л.В., наказав спустити найнятим робітникам воду зі ставка з метою вилову риби.

Селяни, під проводом сільського голови Олени Ігнащенко терміново зібралися на схід, засудили дії орендарів під час засушливої весни, нересту риби, гніздування птиці, і вирішили покласти край злочинному самоуправству.

Микитівці власноруч закрили водостік. Звернулися з проханням до депутата Сумської обласної ради Костянтина Товстухи захистити їх від свавілля орендарів, не допустити екологічної катастрофи.

На запит депутата за №53 від 07.04.2017 року надійшла відповідь від начальника Державної екологічної інспекції у Сумській області Г.І. Базарова:

Як бачимо з відповіді, є сподівання, що в подальшому екологи вчасно реагуватимуть на тривожні сигнали селян. Якщо для цих сигналів будуть підстави.

На жаль, доводиться констатувати і той факт, що орендарі та їх представники не дуже переймаються запрошеннями екологів до «позапланових перевірок». Що й не дивно.

Наприклад, приписом (ще тоді прокуратури Ямпільського району) було визнано договір оренди Краснокутського ставка в Ямполі недійсним, бо орендарі не мають дозволу на водокористування.

Чхати вони хотіли на приписи прокурорів. «Водокористуються» й досі.

Добавить комментарий