Menu
nul

Військовослужбовці Сумщини обговорили між собою запропоновану військовою прокуратурою міру покарання відносно генерал-майора Назарова Віктора Миколайовича.

Збори вважають, що вирок суду у справі генерала Назарова має бути максимально виваженим. В основі рішення повинні бути лише факти і жодних емоцій.

Разом з тим, військовослужбовці вважають неприпустимим тиск на суд з будь-якого боку у таких випадках. Прийняття рішення на бій завжди є ризикованим і, на жаль, бувають випадки, коли наслідком виконання бойової задачі є втрати.

Не завжди все залежить від командира, і в ході бою втрачаються людські життя. Зараз створено небезпечний прецедент, коли рішення суду може небезпечно вплинути на думку особового складу, який задіяно у бойових діях.

Окрім того, це рішення не йде на користь мотивації військовослужбовців, підняття бойового духу і впевненості у тому, що вони роблять вірно. Мова йде не тільки про випадки прийняття рішення офіцерським складом.

Рішення щодо відповідальності кожного окремого військовослужбовця: від молодшого до старшого офіцера. Дуже важко приймати рішення, коли людина розуміє, що у країні агресора — Російській Федерації порушено більше 90 кримінальних справ, а обвинувачувальний вирок суду відбувся в Україні, і є нібито підливаючим воду на млин Кремля.

При цьому військовим є необхідність продовжувати приймати рішення й на далі та захищати країну. Ми повинні чітко відпрацювати механізм, захищаючий кожного військовослужбовця, який виконує свої обов’язки у ході бойових дій рахують військовослужбовці Сумщини.

«Ми підтримуємо відновлення спеціальних військових судів відповідно до існуючого міжнародного досвіду. Оцінювати дії командирів у бойовій обстановці повинні військові спеціалісти, експерти та судді»: - кажуть військовослужбовці.

ТВО військового комісара

Ямпільського районного військового

комісаріату

майор О.Б. МАРКАШОВ

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить