Menu
nul

Вперше на Ямпільщині відбулась презентація книги нашого земляка П.В.Товстухи.

Днями, вперше на Ямпільщині, відбулась презентація книги нашого славетного земляка, уродженця с.Орлівка Петра Товстухи. Захід відбувся в смт Свеса. На святі був присутній депутат Сумської обласної ради Костянтин Товстуха, який мав нагоду привітати талановитих дітлахів.

"Велика честь привітати та побувати на презентації літературно-мистецького альманаху творчої молоді "СТЕЖКАМИ ДО МРІЙ", ініціатором та ідейним натхненником якого виступив глухівчанин Петро Володимирович Товстуха, мій земляк, український митець, поет, член Спілки письменників України. До цієї збірки ввійшли найкращі твори дітей Глухівщини та Ямпільщини, з населених пунктів: с.Усок,с.Орлівка,смт Ямпіль,смт Свесса, які вперше прочитали свої вірші на «Фестивалі талантів», що відбувся в Глухові у березні цього року", - зазначив К.Товстуха.

Православні храми Середино-Будщини отримали церковне приладдя від депутата ВРУ Молотка І.Ф.

Прекрасний день, гарний настрій та приємні зустрічі в колі православних братів та сестер. У м.Середино-Буда мав честь разом з лідером партіі «ЗА МАЙБУТНЄ» Ігорем Молотком бути присутнім на освячені хреста та купола для місцевого храму у с.Каменка, а також церковних жертовників для храмів м.Середино-Буда, які були придбані та передані в дар І.Ф. Молотком.

Приємне чаювання в колі прекрасного колективу "Дружбяночка".

Сьогодні провів ряд зустрічей з виборцями у місті Дружба Ямпільського району. Також завітав до вокального ансамблю «Дружбяночка», якому було виділено кошти для розвитку колективу. Радий був поспілкуватися з талановитими та творчо обдарованими представниками Дружбівської громади за чашкою чаю. Приємне спілкування, добрий чай.

Передвиборча програма кандидата в депутати Сумської обласної ради VIII скликання Костянтина Товстухи

 

Шановні виборці!

Незабаром відбудуться вибори, в результаті яких українці будуть проживати в межах новостворених об’єднаних територіальних громад, що повинно позитивно вплинути на розбудову територій та економічний розвиток в цілому. Наскільки ці громади будуть успішними в майбутньому залежить саме від нашого вибору!

Комфортне життя людини - це зручний транспорт, освітлені вулиці, якісна освіта та медицина, сучасні спортивні майданчики, облаштовані зони відпочинку тощо.  Для реалізації планів перш за все необхідно створити економічно розвинену громаду та налагодити взаємодію депутатів всіх рівнів.

Перебуваючи в статусі депутата обласної ради, дослухаючись до пропозицій та проблемних питань виборців, для ефективного розвитку регіону буду  вживати наступні заходи щодо:

Економічного розвитку регіону

- сприяти створенню робочих місць, що забезпечить наповнення бюджету для розвитку громади

- підтримувати створення в регіоні умов для розвитку малого та середнього підприємництва

- популяризація споживання товарів місцевого виробництва, створення конкурентоспроможних умов

- інвентаризація земель на території громад, встановлення економічно вигідної ставки орендної плати, що призведе до збільшення дохідної частини бюджетів громад

- розвитку агропромислового комплексу та тваринництва, що є невід’ємно складовою для відродження сільської місцевості

Створення комфортних умов для проживання

- відстоювати питання ремонту доріг на території округу з метою збільшення обсягів фінансування на ці потреби

- створення сучасних центрів надання адміністративних послуг на територіях ОТГ

- забезпечення населених пунктів територіальної громади транспортним сполученням для доступності сіл до районного та обласного центрів, центрів громад.

- реконструкція очисних споруд

- енергозбереження та екологічна безпека

- створення зон відпочинку

- відремонтовані вулиці, тротуари та внутрішньо дворові проїзди, реконструйовані парки та сквери, працююче зовнішнє освітлення.

Соціального захисту населення

- розбудова спортивної інфраструктури, оновлення матеріально-технічної бази закладів фізичної культури і спорту

- розбудова закладів позашкільної освіти

- соціальне забезпечення та підтримка сімей з дітьми, популяризація сімейних форм виховання

- підтримка талановитих та обдарованих дітей

- забезпечення рівного доступу громадян до якісної освіти

- якість та доступність надання медичних послуг, у тому числі сільським мешканцям

- збереження ФАПів в кожному селі

- доступність швидкої допомоги

- турбота про пенсіонерів та малозабезпечених

- підтримка учасників АТО

Шановні земляки!

25.10.2020 року буду приймати участь у місцевих виборах до Сумської обласної ради від політичної партії  "ЗА МАЙБУТНЄ", засновниками якої є депутати мажоритарники, які неодноразово були обрані більшістю голосів виборців, що підтверджує довіру з боку людей та результативність прибування у владі обранців. На Сумщині команду партії очолив народний депутат Ігор Молоток, який постійно доводить ефективність роботи. 

Давайте разом створимо успішне МАЙБУТНЄ наших громад. Використовуючи досвід та отриманні знання, буду відстоювати інтереси виборців, сприяти збільшенню надходжень до бюджетів громад . Тільки за умови активної позиції, злагодженої співпраці всіх гілок влади можливий позитивний результат.

ВАШ ВИБІР - ВАШЕ МАЙБУТНЄ!

 

 

Звіт депутата Сумської обласної ради Костянтина Товстухи

 

 

Моя діяльність, як депутата Сумської обласної ради, спрямована на захист інтересів громади, виконання доручень виборців, у межах повноважень, передбачених Законом України «Про статус депутатів місцевих рад». Під час депутатської діяльності приймав участь у засіданнях обласної ради, проводив прийоми громадян, працював в окрузі.

На виконання депутатських повноважень виділялися кошти, які були направлені на підтримку та розвиток освітньої та медичної галузі, культурної сфери, житлово-комунального господарства, на лікування. На території Свеської селищної ради встановлено шість дитячих майданчиків, відремонтовано кабінет сімейного лікаря, ініційовано ремонт стоматологічного кабінету та оновлення стоматологічної установки, придбано спеціальне обладнання для стоматологічного кабінету, придбано бензо-генератор, закуплено дитячі стільці для ДНЗ «Берізка», посуд, постільна білизна, меблі, спільно з Свеською селищною радою відремонтована автобусна зупинка. Для Свеського комунального закладу «Палац культури зі спортивною залою та бібліотекою» придбано комп’ютер, а для «Свеського психоневрологічного інтернату» - холодильне обладнання. Для Воздвиженського, Орлівського, Шатрищенського, Степненського та Княжицького НВК, Усоцької, Імшанської, Марчихинобудської, Свеської та Ямпільської загальноосвітніх шкіл придбані комп’ютерне обладнання, LCD телевізори, спортивний інвентар, електрична плита, двигун, лінолеум, акустичної системи. Для Свеського, Паліївського, Орлівського, Грем’яцького будинків культури придбано матеріали для проведення поточного ремонту. Микитівський ФАП оновився камерою ультрафіолета для зберігання стерильного матеріалу «Стандарт» та новими дверима. Художні колективи Ямпільського районного центру культури і дозвілля змогли, за виділені кошти, придбати сценічні костюми, частково відшкодовано витрати для участі команди КВН «Гарні діти» у ХХI Всеукраїнському фестивалі дитячих та юнацьких команд КВН «Жар-птиця». На території Ямполя встановлено п’ять дитячих майданчиків. Для жителів Дружбівської ОТГ придбано п’ять дитячих майданчиків, для Дружбівських шкіл – бойлер та принтер , а для дитячого садочку «Сонечко» - постільна білизна . Також частина коштів розподілялась для надання мешканцям Ямпільського району матеріальної допомоги. Безкоштовно надавалися ліки Ямпільській ЦРЛ.

Нарешті в Ямпільській громаді вдалося вирішити питання ремонту шлюзу №6 на річці Івотка, який буде проведений за кошти Регіонального офісу водних ресурсів у Сумській області, а матеріали, які необхідні для проведення ремонту, будуть придбані за кошти бюджету Ямпільського району. Важливим питанням для жителів Свеси було недопущення закриття лікарні на території селища, у зв’язку з недостатністю фінансування на утримання закладу та збереження пункту постійного базування бригад екстреної медичної допомоги в смт Свеса Ямпільського району ( швидка медична допомога). Спільними зусиллями питання вирішено.

Питання ремонту доріг Ямпільщини, зокрема дільниці Дорошівка – Дружба, опрацьовується та перебуває на контролі керівництва Сумської області та народного депутата Ігоря Молотка. Постійно проводилася активна робота з виборцями по територіальному виборчому округу, де я був обраний депутатом (зустрічі з виборцями, особистий прийом громадян, участь у заходах, зустрічі з трудовими колективами).

За звітній період мною були розглянуті звернення громадян, які опрацьовані та направлені за належністю до відповідних посадових осіб для розгляду по суті в межах компетенції, внесено депутатськи запити. Одним з найболючіших питань для громади Ямпільського району є стан доріг, яке, нащастя, в 2020 році почало вирішуватися. Вважаю, що наступним кроком, необхідно забезпечити ремонт доріг, які з’єднують населені пункти з центром громади в новостворених ОТГ та організувати доступне транспортне сполучення! Намагаюсь робити все від мене залежне заради успішного МАЙБУТНЬОГО мого рідного краю, де я народився та виріс. Однією з моїх найзаповітніших мрій є відродження славетної Ямпільщини, де проживали мої діди та прадіди. Тому закликаю всіх небайдужих земляків об’єднуватися задля її процвітання. Разом ми сила! Завжди налаштований на конструктивне спілкування з представниками органів державної влади, головами рад та депутатів різних рівнів з метою вирішення питань на благо виборців. В разі мого обрання 25 жовтня 2020 року депутатом Сумської обласної ради зобов’язуюсь і надалі працювати на благо виборців для успішного МАЙБУТНЬОГО.

Народні обранці провели зустріч з виборцями.

На початку тижня лідером політичної партії на Сумщині «ЗА МАЙБУТНЄ» Ігорем Молотком було проведено ряд зустрічей з виборцями на півночі Сумської області. В результаті реформи децентралізації Ямпільський, Середино-Будський, Глухівський ввійдуть до Шосткинського району, де народився, постійно проживає Ігор Федорович та докладає всі зусилля для розвитку рідного регіону.

За час перебування у статусі народного депутата на території округу, за сприянням Ігоря Молотка, значно оновлено дорожнє покриття. Під час зустрічі з жителями Ямпільщини головним питанням, яке турбує населення, це відсутність якісних доріг на території району. Саме цей напрямок є пріоритетним у діяльності народного депутата. Жителі Ямпільщини на власні очі могли переконатися, як вдало була відремонтована багатостраждальна дорога Ямпіль-Шостка. Також було озвучено проблеми в медичній та освітніх галузях, водопостачання та водовідведення, збереження ФАПів в селах, відновлення очисних споруд.

До виступу було запрошено депутата Сумської обласної ради, радника голови Сумської обласної адміністрації Костянтина Товстуху, який проінформував виборців, що ряд озвучених проблемних питань вже вирішується:

«Нарешті в Ямпільській громаді вдалося вирішити питання ремонту шлюзу №6 на річці Івотка, який буде проведений за кошти Регіонального офісу водних ресурсів у Сумській області, а матеріали, які необхідні для проведення ремонту, будуть придбані за кошти бюджету Ямпільського району. Важливим питанням для жителів Свеси було недопущення закриття лікарні на території селища, у зв’язку з недостатністю фінансування на утримання закладу та збереження пункту постійного базування бригад екстреної медичної допомоги в смт Свеса Ямпільського району ( швидка медична допомога). Спільними зусиллями питання також вирішено. Та більш того, відремонтовано кабінети сімейного лікаря, стоматолога та придбано нове обладнання. Проблематичні питання щодо водопостачання, водовідведення та очисних споруд розглядалося на рівні Сумської обласної державної адміністрації, було проведено виїзні наради з цього питання.

 «Для результативності депутатської діяльності необхідна злагоджена співпраця депутатів всіх рівнів, тому просимо підтримати саме політичну партію «ЗА МАЙБУТНЄ» та її кандидатів до рад різних рівнів!»- наголосили народний депутат ІГОР МОЛОТОК та депутат Сумської обласної ради КОСТЯНТИН ТОВСТУХА