Menu
nul

Заява до СБУ Мішеля Терещенко!

Начальнику Служби безпеки України Баканову І.Г.

Я, Мішель Терещенко, Глухівський міський голова, повідомляю, що сьогодні, 25 березня, відбулася чергова спроба узурпації влади в Глухові групою депутатів під керівництвом Юрія Бурлаки.

Незважаючи на заборону під час карантину збиратися понад 10 осіб, заколотники провели протиправне зібрання групи депутатів у кількості 18 осіб, на якому ухвалили наступне:

1. Припинити мої повноваження як Глухівського міського голови на підставі нібито моєї власної заяви (що не відповідає дійсності, а тому взагалі без жодних підстав)

2. Припинити повноваження секретаря Глухівської міської ради Олени Демішевої (до речі, також без жодних підстав)

3. Обрати секретарем Глухівської міської ради свого ватажка Юрія Бурлаку Наступного зібрання вони планують так само незаконно замінити Виконавчий комітет, заступників міського голови та звільнити мою команду у повному складі.

Цілком зрозуміло, що подібні дії депутатів є спробою узурпації влади, що є кримінальним злочином. На черговому чи позачерговому пленарному засіданні подібні питання ухвалити заколотникам не вдалося, зокрема через відсутність правових підстав навіть на їх включення до порядку денного Тому, сподіваюся на адекватні дії Служби безпеки України та притягнення правопорушників до відповідальності в порядку та на підставах, передбачених чинним законодавством.

Також вимагаю притягнення до відповідальності газети «Нєдєля» за свідоме поширення недостовірної, фейкової інформації під назвою «Мішель вже не мер» (25.03.20., авторка Оксана Коваленко - скрін додається), що призвело до посилення загальної паніки під час пандемії Потрібно відмітити, що це далеко не перша спроба організації цією групою різноманітних протиправних зібрань з метою узурпації влади, які досі закінчувалися їх повним провалом.

Але, на жаль, жодного разу за це вони не понесли жодної відповідальності. Тому продовжують практикувати свої бандитські методи і далі Маємо інформацію, що завтра самозванці, користуючись загальним карантином, спробують силове захоплення влади у Глухові. Прошу невідкладно вжити належні заходи та притягнути винних осіб до відповідальності.

З повагою, Мішель Терещенко Глухівський міський голова 25.03.20

Ямпільщина в центрі уваги!

Шановці жителі Ямпільщини, сьогодні 25 березня відбулось позачергове засідання Сумської обласної ради. Основне питання, яке розглядалося на сесії, - це фінансове забезпечення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню короновірусної хвороби (COVID-19), збільшення фінансування галузі охорони здоров’я, задля забезпечення медичних закладів Сумщини всім необхідним обладнанням, лікувальними засобами, для мінімізації ризиків захворювання в період карантину.

Ямпільщина не залишиться поза увагою!

 

За ініціативи губернатора Сумщини Романа Грищенко, з метою вирішення питань фінансового забезпечення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню короновірусної хвороби (COVID-19), збільшення фінансування галузі охорони здоров’я, задля забезпечення медичних закладів Сумщини всім необхідним обладнанням, лікувальними засобами, для мінімізації ризиків захворювання в період карантину, скликано позачергову сесію Сумської обласної ради.

Пленарне засідання тридцять четвертої сесії відбудеться 25 березня 2020 року о 10-й годині у приміщенні адміністративної будівлі обласної ради.

«Недопустимо поза увагою залишити жоден лікувальний заклад на території Сумської області»,- заявив депутат Костянтин Товстуха. Мною зібрано та опрацьовано інформацію щодо потреб медичних закладів, які знаходяться на території Ямпільського району та буде вжито заходи щодо забезпечення всім необхідним. Маю велику надію, що губернатору Сумщини Роману Грищенко вдасться вивести нашу область з кризового стану!

Петро Товстуха, орлівчанин, написав віршовану «Абетку»

У «Видавничому будинку «Еллада» В Сумах вийшла друком віршована «Абетка», яку написав для дітей поет , член Національної спілки письменників України, наш земляк, Петро Товстуха.