Menu
nul

«ПРАВОВИЙ MessageBox» ІНФОРМУЄ УЧНІВ ЯМПІЛЬСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ № 2

У Всеукраїнський тиждень права «Правовий MessageBox», який розроблений юстицією Сумщини для розширення знань учнів про їх права, відправився до Ямпільської загальноосвітньої школи № 2.

Голова міжнародного благодійного фонду «Українська родина», наш земляк, письменник Микола Герасименко презентував книгу про Голодомор

85 років тому сталася страшна трагедія – мільйони українців заморили голодом. Книгу про одну з найстрашніших сторінок нашої історії, написану на основі реальної кримінальної справи презентував у Конотопі екс-заступник голови СБУ, голова міжнародного благодійного фонду «Українська родина», письменник Микола Герасименко, який очолював слідчу групу.

Юні натуралісти сільської Імшанської школи, що на Ямпільщині, займаються в гуртках

На базі Імшанської ЗОШ І-ІІІ ступенів 2 рази на тиждень діють гуртки Ямпільської станції юних натуралістів "Віконце в дивосвіт" (2-4 кл.), "Юні квітникарі"(5-7 кл.).

Біля Чуйківки, що на Ямпільщині, прикордонники затримали росіянина

Днями в Ямпільському районі прикордонники Сумського загону спільно зі співробітниками оперативно-розшукових підрозділів Держприкордонслужби затримали порушника державного кордону України.

В ЯМПІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ СТАТУС ПОСТРАЖДАЛИХ ВНАСЛІДОК АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АТОМНІЙ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ МАЄ 201 ОСОБА

Начальник управління соціального захисту населення Ямпільської районної державної адміністрації Олена ТЕРЕНТЬЕВА на апаратній нараді в Ямпільській РДА проінформувала про виконання державної соціальної політики в частині соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Єдина платформа з "Громадянською позицією" - переможе на виборах!

Разом з Віктор Чумак оголосили сьогодні про об’єднання наших зусиль на президентських, парламентських та місцевих виборах. У нас спільні цінності, спільне усвідомлення прірви, над якою зависла Україна, і спільне бачення шляхів зміцнення нашої країни і добробуту наших громадян.