Menu
nul

«Комунальні платежі не мають перевищували 15% від доходу родини», - Анатолій Гриценко у Сумах

Кандидат у Президенти України Анатолій Гриценко днями відвідав місто Суми.

У будинку культури ім. Фрунзе він провів зустріч з виборцями. Сотні людей прийшли туди аби почути, що зміниться у країні в разі обрання Гриценка Президентом.

Зі сцени лідер демократичних сил розповів, що корупція у країні щорічно поглинає 400 мільярдів гривень. І в нього є чіткий план як побороти цю систему. «Я буду ламати корупцію. Починаючи від адміністрації президента, кабміну, парламенту, СБУ, генпрокуратури і далі по всій вертикалі, - заявив політик. – Хто готовий працювати чесно, відповідально, в рамках закону, отримає такий шанс і в державній структурі, і в приватному бізнесі. Хто не готовий, хто хоче красти і далі, знищувати країну та людей – шансів немає: іде по червоному коридору відповідальності перед законом. Ніяких виключень, «любих друзів» не буде». Підприємці нині змушені не лише платити податки, а й давати хабарі ледь на кожному кроці. Коли ж бізнес буде працювати чесно, і його не оббиратимуть усі державні інстанції, то він зможе за рахунок вивільнених від корупції коштів збільшувати зарплати. «У своїй програмі я прописав, що середня зарплата в Україні буде не менше 700 євро. І це буде, - твердо заявив Анатолій Гриценко. Якщо ми цього не зробимо всі виїдуть до Польщі і далі. Якщо держава не буде заважати бізнесу і він буде платити тільки один податок – офіційний, а корупційний не платитиме, тоді ці гроші підуть у фонд зарплат. І буде 700 євро і більше», - зазначив Анатолій Гриценко.

Щодо тарифів, то їх треба зменшувати, впевнений Анатолій Гриценко. Він переконаний, що «комуналка», не повинна перевищувати 15% від доходу родини. Цього можна досягнути, зокрема, якщо наростити власний видобуток газу і прибрати з формування тарифу корупційну складову. «Наше стратегічне завдання – щоб всі комунальні платіжки в сумі не перевищували 15% доходу сім’ї. Тоді не потрібно буде принижуватись, ходити за довідками, поновлювати їх та жити в постійному страху перед сумами в платіжках, особливо в зимовий період. Це ключові речі, які людина має відчути», – вважає кандидат у Президенти.

Ще один пункт програми Гриценка – реформа української армії, яка включає скасування примусового призову. «Не будуть відловлювати хлопців по електричках, мами не будуть ховати синів, збирати довідки. Цього приниження не буде. Буде контрактна армія, резерв постійної готовності і територіальна оборона, особливо у прифронтових областях», – запевнив кандидат у президенти. Щодо окупованих територій, то їх можна повернути протягом одного президентського терміну, переконаний Анатолій Гриценко. Але робити це треба лише на українських умовах, без жодних «особливих статусів».

У рамках своєї поїздки на Сумщину Анатолій Гриценко також відвідав підприємство «Кермамейя», яке виробляє клінкерну цеглу в регіоні. Політик був у цехах, лабораторіях і навіть відвідав столову. А також поспілкувався з працівниками підприємства. Гриценко відзначив, що на «Керамейя» працюють майстри своєї справи. В Україні так має працювати кожне підприємство, відзначив політик. «Люди тікають із країни – від бідності, постійного почуття небезпеки. Люди повинні отримати шанс. Шанс реалізувати себе в своїй власній країні – без страху, без принижень, без поборів на кожному кроці, без обману та фальші», - заявив політик. Нагадаємо, балотуючись, Анатолій Гриценко одразу заявив, що йде лише на один президентський термін. Це зазначено і в його президентській програмі. Далі ж країною має керувати талановита молодь, вважає кандидат.

Анатолій Гриценко з іншими кандидатами підписав Меморандум за чесні вибори та протидію фальсифікаціям

Анатолій Гриценко та інші кандидати у президенти на заклик громадських організацій підписали Меморандум за чесні вибори та протидію фальсифікаціям.

Підписання документу відбулось під час програми «Право на владу» на каналі 1+1 після пропозиції журналістки Наталі Мосійчук.

Меморандум підписали Анатолій Гриценко, Юлія Тимошенко, Андрій Садовий, Віктор Бондар та Олександр Шевченко.

Згідно із Меморандумом, кандидати пообіцяли об’єднати зусилля, щоб кожен голос був захищений.

Нагадаємо, 29 січня Анатолій Гриценко мав розмову з Арсеном Аваковим. Кандидат у президенти домовився з очільником МВС про перекриття схем скупки голосів на виборах

Гриценко представив свого міністра оборони

Кандидат у президенти Анатолій Гриценко представив кандидатуру того, хто очолить Міністерство оборони за його президентства. Про це кандидат повідомив під час прес-конференції у Львові.

«Це людина, яка пройшла армію від командира взводу до стратегічного рівня. Знає всю дислокацію воєнних частин. Готовий приступити з першого дня», – сказав Гриценко, представляючи Івана Апаршина (на фото).

Апаршин є військовим експертом, колишнім директором Департаменту воєнної політики Міноборони та головним інспектором Міноборони, у минулому був начальником Управління оборонної та безпекової політики Секретаріату Кабінету міністрів «Армію знає досконало, від тактичного до стратегічного рівня. Обіймав командні та штабні посади від командира взводу, роти, полкової ланки – до військової ставки, Генштабу і Міноборони. Гідна професійна освіта: загальновійськове командне училище, Академія імені Фрунзе, Національна академія оборони України. Магістр державного військового управління, полковник запасу», – додав Анатолій Гриценко.

Нагадаємо, на минулому тижні кандидат представив свого голову СБУ, яким за президентства Гриценка стане Віктор Трепак. У майбутньому кандидат обіцяє представити міністра закордонних справ, голову НБУ та генерального прокурора

Команда президента: Гриценко представляє людей, які посядуть керівні пости у разі його перемоги

Вибори в Україні завжди нагадували щось середнє між американськими гірками і російською рулеткою. Бо громадяни голосували, у кращому випадку, за телеобрази кандидатів з досить схожими між собою наборами передвиборчих обіцянок – часто до непристойності популістичних і нездійсненних. Але новий час вимагає нових трендів. Спробу диктувати їх зробила команда одного з потенційних лідерів держави – Анатолія Гриценка. У цього кандидата кажуть: показуватимуть людям всі куточки виборчого штабу, відкриють всі джерела надходження коштів на ведення кампанії. А сам Гриценко запевняє: ще до виборів розкаже українцям не тільки про те, що і як робитиме у разі перемоги, а й покаже, пліч-о-пліч з ким конкретно він змінюватиме країну. Тобто кому планує доручити роботу на найвідповідальніших державних посадах – як то, наприклад, міністр оборони, голова СБУ чи генеральний прокурор.

Свою обіцянку Гриценко у довгу скриню відкладати не став. І 30 січня під час прес-конференції у місті Дніпро зробив те, чого поки не робив жоден з кандидатів у президенти: представив першого майбутнього високопосадовця – потенційного очільника СБУ. Ним виявився колишній сбушник Віктор Трепак (на фото).

У своєму досить молодому віці Трепак зміг дослужитися до посади першого заступника голови СБУ і очільника управління «К» – того самого, що займається боротьбою з корупцією. У його «послужному списку» – гучні затримання судді-«колядника» Зварича та виконавця викрадення, катування і вбивства журналіста Георгія Гонгадзе Віктора Пукача. Саме Трепак передавав у НАБУ «чорну бухгалтерію» Партії Регіонів. Віктор Трепак звільнився з СБУ через справу «діамантових прокурорів» у 2016-му Трепак за власним бажанням у званні генерал-майора. Причина – відмазування тодішнім генпрокурором Віктором Шокіним «діамантових прокурорів», над викриттям яких тривалий час працював Трепак. Тоді Петро Порошенко став на бік свого кума Шокіна та спійманих на незаконному збагаченні та хабарництві заступника начальника Головного слідчого управління Генеральної Прокуратури України Володимира Шапакіна та екс-заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця і підписав рапорт Трепака. Нині ж генерал Трепак готовий повернутися у СБУ – і вичистити цю службу зсередини, змусивши її нарешті стати на захист країни, а не купки владоможців. Шанс зробити це він побачив у команди Гриценка – тому і долучився до неї вже після того, як Гриценка висунули як кандидата від об’єднаної демократичної опозиції на Форумі, що проходив у Києві 11 січня. «Віктор Трепак як ніхто інший підходить на цей важливий для країни пост. Він повністю відповідає визначальному для мене принципу «трьох П»: професіоналізм, порядність, патріотизм. Віктор Миколайович поєднує міцну юридичну освіту, інтелект, наукові й викладацькі здобутки – і водночас досвід, практичної роботи за фахом і бойовий офіцерський досвід», – підкреслив Анатолій Гриценко. На Трепака Гриценко покладає великі сподівання. Адже повернення силових структур (у тому числі, і СБУ) у русло закону і служіння народу замість нинішнього кришування бізнесу та обслуговування інтересів влади, зокрема, у переслідуванні незручних для неї людей – займає одне з чільних місць у плані дій цього кандидата після перемоги на виборах.

«Віктор Трепак – це людина, яка знає Службу та її дійсне призначення, реформує і поставить СБУ в законні рамки – служіння народу і державі. Зупинить нинішній шабаш невластивого для СБУ силового втручання в економіку, «кришування» корупційних схем чи руйнації чесного бізнесу. Людина з оперативним досвідом боротьби зі злочинністю, протидії корупції, з розкриттям резонансних справ і арештами високих чинів . Людина честі, яка не трималася за крісло, написала рапорт і пішла з посади першого заступника голови СБУ – коли від президента відчула фальш та імітацію», – підкреслив Гриценко. Разом з тим Гриценко наголошує: члени його команди будуть нести жорстку відповідальність за найменшу помилку. Всі, починаючи від самого лідера «Громадянської позиції», який найпершим своїм законопроектом обіцяє внести у Верховну Раду робочий законопроект про імпічмент президента.

Представлення майбутнього голови СБУ у Дніпрі – лише початок серії подібних «представлень» від Гриценка. Далі кандидат планує представити своїх претендентів на посаду міністра закордонних справ, керівника Нацбанку, міністра оборони та генерального прокурора – на ті пости, які входять до сфери впливу президента. Відкритість у цьому питанні для Гриценка – принципова. Адже так само, як короля робить почет, так і президент мало що зможе зробити без команди. Тож виборці мають цілковите право знати, кого їх кандидат планує призначати на ключові посади. «Більше – жодних котів у мішках!», – обіцяє Гриценко. І принагідно запрошує опонен опонентів по виборчому процесу зробити те саме. Бо українці заслужили на чесність по відношенню до себе – і у виборчому процесі, і у призначеннях, і у розумінні, що і як робить влада задля розвитку країни і покращення життя кожного громадянина.

Гриценко подав позов до ЦВК

31 січня, кандидат в президенти Анатолій Гриценко подав адміністративний позов про визнання протиправними дій Центральної виборчої комісії. Про це Гриценко повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook. «Подав до суду на ЦВК. Через протизаконну вимогу до кандидата в президенти працювати з Державним реєстром виборців виключно в будівлі ЦВК. Згідно закону, розглянути цей позов суд має у стислі терміни – впродовж двох днів. Сподіваюся, суд скасує цю абсурдну вимогу - небачену в Україні ще ніколи», - пише Анатолій Гриценко. Протиправність дій ЦВК по відношенню до кандидата стосується невідкладності отримання Анатолієм Гриценком бази даних списку виборців - Державного реєстру виборців, як це передбачено частиною 9 ст. 31 Закону України «Про вибори Президента України». Дії ЦВК є порушенням прав кандидата на пост Президента України, які унеможливлюють ведення виборчої кампанії та дають владі колосальні можливості для маніпуляцій зі списками виборців. Кандидат подав позов згідно ст. 273 КАСУ та вимагає суд розглянути його у вкрай стислі строки - впродовж двох днів.