Menu
nul

ГУБЕРНАТОР СУМЩИНИ РОМАН ГРИЩЕНКО ВІДВІДАВ С.СВЕСА.

Під час робочої поїздки на північ,губернатор Сумщини Роман Сергійович Грищенко більш детально ознайомився з моїм рідним краєм- Ямпільщиною. Разом з новим керівником Ямпільськоі РДА, представниками керівництва Сумської ОДА було оглянуто дорогу між с. Орлівка та с. Свеса, яка потребує ремонту і буде відремонтована цьогоріч. Також проінспектовано хід виконання ремонтних робіт мосту між с. Шевченкове та с. Микитівка.

СЬОГОДНІ ЯМПІЛЬЩИНА ЗУСТРІЧАЛА ГУБЕРНАТОРА.

Сьогодні голова Сумської ОДА Роман Грищенко відвідав Ямпільщину, у складі делегації були представники обласної адміністрації та депутат Сумської обласної ради, уродженець Ямпільщини Костянтин Товстуха. Активу району було представлено  призначеного голову РДА Дворнік С.І. Призначений голова РДА  подякував Роману Сергійовичу за пропозицію продовжити свою реалізацію на служіння державі.

ГРОМАДИ НЕ ЗАЛЕЖАТИМУТЬ ВІД РАЙОНІВ: ВІДПОВІДНИЙ ЗАКОНОПРОЕКТ ГОТОВИЙ ДО ГОЛОСУВАННЯ У ВЕРХОВНІЙ РАДІ.

Парламентський Комітет з питань бюджету рекомендував Верховній Раді України прийняти в першому читанні проект закону «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо приведення у відповідність положень бюджетного законодавства у зв’язку із завершенням адміністративно-територіальної реформи» № 3614.

Цей законопроект – один з пакету нормативно-правових документів реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади Законопроект передбачає, що сільські, селищні, міські бюджети більше не залежатимуть від району.

АМБІТНІ ПЛАНИ ПО РЕМОНТУ ДОРІГ НА ЯМПІЛЬЩИНІ ВТІЛЮЮТЬСЯ В ЖИТТЯ !

Шановні мешканці рідного краю, хочу вас проінформувати, що цьогоріч вжє втілюються в життя амбітні плани, що до ремонту автомобільних шляхів на Ямпільщині. Сказати, що дороги потребують ремонту, означає нічого не сказати... Завдячуючи програмі президента «Велике будівництво» на Ямпільщині буде капітально відремонтовано дороги: 

У Раді заявили, що зміни до Виборчого кодексу парламент може ухвалити 2 липня

Доопрацьований законопроєкт про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення виборчого законодавства (№ 3485) може бути прийнятий у другому читанні у четвер, 2 липня Про це в ефірі "UA:Українське радіо" повідомив народний депутат України, голова Комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрій Клочко.

В ЯМПІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ ПРИЗНАЧИЛИ ГОЛОВУ РДА.

Відповідне розпорядження Володимир Зеленський підписав 30 червня 2020 року. "Призначити Дворника Сергія Івановича головоя Ямпільської районної державної адміністраціі Сумської області", - зазначається в розпорядженні № 405-2020-рп.