Menu
nul

Звіт депутата Сумської обласної ради Товстухи Костянтина Олександровича за 2018 рік.

Моя діяльність, як депутата Сумської обласної ради, спрямована на захист інтересів громади, виконання доручень виборців, у межах  повноважень, передбачених Законом України «Про статус депутатів місцевих рад».  Під час депутатської діяльності   приймав участь у засіданнях обласної ради, проводив прийоми громадян, працював в окрузі.

Дорога в нікуди...

Шановні земляки!

На протязі моєї депутатської каденції я неодноразово звертався з письмовими запитами до керівництва області, де закликав звернути увагу на жахливий стан доріг Ямпільщини! Запрошував губернатора завітати до нас у гості та особисто переконатися в необхідності негайного вирішення питання. Ця проблема неодноразово висвітлювалася у засобах масової інформації, в ефірі обласних телеканалів. На  пленарних засіданнях обласної ради піднімаю питання ремонту доріг у прикордонних районах області. 

Дружня громада на Ямпільщині весело зустрічає свято за підтримки депутата К.Товстухи!

В селі Імшана Ямпільского району вітали прекрасну половину людства зі святом 8 Березня. Захід проходив в дуже теплій і дружній атмосфері. До привітань були залучені від мала до велика.